Svatební stodola Týniště

17.09.2022

Lucka & Kuba

Tahle svatba byla jedna velká výzva. Před týdnem ještě teplo a tenhle den od rána pršelo... Co pršelo, přímo lilo...

Lucka s Kubou se tím ale rozhodně nenechali rozhodit. Plánovaný venkovní obřad se přesunul dovnitř a já prosila o trošku otevřená vrata, abych měla maličko světla. Bohužel byla i fakt zima, takže svatebčani upřednostnili trochu tepla oproti světlu :)

Pro mě to bylo úplně poprvé, co jsem celý obřad musela nafotit s bleskem. Ve stodole totiž nebylo jediné okno a světla tam opravdu moc nebylo. Byla to challenge, se kterou jsem si nakonec naštěstí poradila a fotky měly alespoň zase jinou atmosféru :)

Odpoledne se nad námi dokonce i počasí vzpamatovalo a vyšlo sluníčko. Házení kytice a podvazku tak alespoň mohlo proběhnout venku a na párové focení nám naprosto nečekaně i vyšlo sluníčko a měli jsme nádherné nebe. 

Vzhledem k tomu, jaká byla ten den zima, nezbývalo svatebčanům nic jiného než tančit, aby se zahřáli. A tančili a tančili a já neměla nikdy z žádné svatby tolik tančících fotek :)

Bylo to tak skvělý, že jsem se neplánovaně zdržela snad o hodinu dýl, pač když Kubovo tatínek začal zpívat na podiu, nešlo prostě odejít :)

Z toho plyne jedno ponaučení, který by se měl každý kdo plánuje svatbu zapamatovat: svatba není o počasí, je o lidech kolem vás. Skvělá parta, dokáže vytvořit skvělou atmosféru, i kdyby trakaře padaly! A z mých zkušeností - když je hnusně, lidi se spolu více tmelí a nejsou rozestrkaný venku :) Takže další plus :))