Martinscicuro - Itálie

28.05.2022

Niky & Petr

Jet fotit svatbu do Itálie? No jasněě!! To je sen.... 

Niky je má asi úplně první kamarádka od dětství, sypaly jsme spolu písek na mýho bráchu v kočárku, hrály jsme si na hřbitově a okolo márnice... No co vám budu... Máme k sobě opravdu blízko :)

Niky není typ, který by se spokojil s něčím klasickým nebo standartním, navíc nesnáší zimu, takže svatba na pláži bylo pro ní jasnou volbou už od pradávna - co já pamatuju (i když si teda taky pamatuju, že řekla, že si vezme hajnýho a Petr teda hajný není :D )

Svatba se konala v Itálii v Martinscicuru za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel. Byla to nádhera... Svatební den se nesl od rána v pohodové atmosféře ve vilce, kterou měly Niky s Petrem pronajatou. Na zahradě nechyběl bazén, výřivka, houpací síť, vodnice, neustále jste si mohli chodit k domácím pro aperol a na stole si vybrat z pestré škály všech možných dobrot. 

Obřad byl až v pozdním odpoledni, takže nikdo nikam nespěchal a nikdo se ničím nestresoval. Niky s Petrem nám předvedli svůj "novomanželský tanec" - respektive párovou akrobacii, které se oba dva věnují a začli se pomalu chystat. Niky neměla žádnou vizážistku, šaty = plavky a přes ně "mořská" sukně a kytici měla vytvořenou z nádherných sukulentů. Na obřad se jelo hromadně na kole. Všichni se smáli, cinkali na zvonečky a užívali si krásný den.

Oddávajícím byl kněz, kterému jsem sice moc nerozumněla :D ale celému obřadu dodal nepřekonatelnou atmosféru. Prstýnky ani jeden nenosí, tak si nechaly udělat krásný modely z lízátek :) Padl přípitek, gratulace, společné fotky a jdeme na párové focení. To jsem si opravdu užívala, protože párové focení na pláži? Kort když nevěstě nevadí, když si zmáčí sukni? Boží!

Následoval přejezd na večeři o několika chodech. Ryby a mořské plody, svatební dort ze zmrzliny. Všechno přesně tak, jak to má Niky ráda! A tak by měla každá svatba vypadat, měla by být přesně podle vašeho gusta! A Petr je úžasný manžel, který Niky splní vše, co si přeje! Není to sice hajný, jak si přála, když jí bylo 6 let, ale myslim, že líp si vybrat nemohla :)